• Özgün
  • Yenilikçi
  • Hızlı
  • Online
  • Dinamik
Lütfen bekleyin
Creative Medya Ajansı
Video/Fotoğraf Prodüksiyon

İçerik

Tanıtım Filmi Prodüksiyon

Tanıtım filmleri, markanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi en etkili şekilde tanıtmanızı sağlar. İdeio Creative Medya Ajansı olarak, öykülerinizi özgün ve etkileyici bir şekilde anlatmak için kamera ve yaratıcı yeteneklerimizi bir araya getiriyoruz.

Reels Prodüksiyon

Reels videoları, marka tanıtımından ürün açıklamalarına, ipuçlarından günlük yaşam hikayelerine kadar her tür içerik için idealdir. İzleyicilerinizin ilgisini çekmek, markanızı ön plana çıkarmak ve sosyal medya platformlarında büyümek istiyorsanız, Reels prodüksiyonu İdeio Creative Medya Ajansı ile mümkün hale gelir.

Event Prodüksiyon

Biz, etkinliklerinizi unutulmaz kılmak için kreatif fikirlerle dolu bir ekip ile çalışıyoruz. Konferanslar, lansmanlar, fuarlar, özel etkinlikler ve daha fazlası için görsel ve işitsel prodüksiyonlar düzenliyoruz. Her ayrıntıyı düşünüyor ve hedef kitlenizin duygularını harekete geçirecek bir deneyim yaratıyoruz.

YouTube Video Prodüksiyon

Videolarınız, profesyonellik, görsel çekicilik ve hedef kitlenizin ilgisini çekme konusunda en yüksek standartlarda olacaktır. Ürün tanıtımları, kurumsal videolar, eğitim içerikleri, vloglar veya reklam kampanyaları, YouTube prodüksiyon hizmetimizle etkileyici bir şekilde hayata geçirilir.

Drone Prodüksiyon

Görsel hikayenizi yükseğe taşımanın ve dünya çapında izleyici kitlenizin ilgisini çekmenin en etkili yollarından biri, drone çekimleridir. Sıradanın ötesinde perspektifler sunar ve görsel açıdan etkileyici anlar yakalamak için mükemmel bir araçtır. Ideio Creative Medya Ajansı ekibi, en son teknolojiye sahip dronlarımızla muhteşem hava görüntüleri ve videoları yakalamak için hazır.

Matterport Sanal Tur Prodüksiyon

Matterport ile mekanlar artık bir tıklama uzaklığınızda. Sanal turlarımız, geleneksel fotoğrafların ötesine geçiyor ve izleyicilere mekanları 360 derece özgürlüğüyle keşfetme fırsatı sunuyor. Her detayı görmek, her köşeyi incelemek ve her açıdan bakmak mümkün. Emlak sektöründe mülklerin tanıtımı, restoranlarda iç mekanları sergileme, turistik yerlerin gezdirilmesi veya inşaat projelerinin takibi - Matterport sanal turları her yerde kullanılıyor. Potansiyel müşterileriniz veya ziyaretçileriniz, mekanlarınızı sanki oradaymış gibi gezme fırsatını yakalıyorlar.

Animasyon

Hikayeleri hayata geçirmek, fikirleri görsel bir şölen haline getirmek ve izleyicileri büyülemek için en yaratıcı yol, animasyon kullanmaktır. İdeio Creative Medya Ajansı olarak, animasyonun büyülü dünyasına kapılarınızı aralıyoruz. Animasyon, sınırsız olasılıklar sunar. Karakterler, nesneler ve senaryolar, hayal gücünüzün sınırlarını aşan bir şekilde canlanır.

Fotoğraf Prodüksiyon

Ürünlerinizi tanıtmak, mekanlarınızı sergilemek, etkinliklerinizi belgelemek veya kişisel hikayelerinizi paylaşmak istediğinizde, biz buradayız. İster stüdyoda, ister sahada çekimler yapalım, fotoğraflarımız her zaman dikkat çekici, özgün ve kaliteli olur.

Ekibimiz


İçerik

Her zaman daha fazlasını isteyen Ideio Creative, her biri farklı yeteneklere sahip uzman bir ekibin, bir arada harika işler çıkarması ile markanız için en iyisini hedefler ve uygular